خانه / اخبار تصویری / اولین کنفرانس بین‌المللی مهندسی زلزله و ژئوتکنیک لرزه‌ای

اولین کنفرانس بین‌المللی مهندسی زلزله و ژئوتکنیک لرزه‌ای

اولین فراخوان اولین کنفرانس بین‌المللی مهندسی زلزله و ژئوتکنیک لرزه‌ای

بعد از دوبار برگزاری موفقیت‌آمیز “سمینار دوجانبه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با دانشگاه کانازاوای ژاپن در خصوص لرزه‌شناسی و مهندسی لرزه‌ای سازه‌های بنایی تاریخی“، گروه مهندسی عمران این دانشگاه تصمیم به برگزاری اولین کنفرانس “مهندسی زلزله و ژئوتکنیک لرزه‎ای” در روزهای ۴ و ۵ خرداد ۱۴۰۰ در شهر تبریز نموده است.

خوشحالیم که از شما دعوت کنیم در اولین کنفرانس بین المللی مهندسی زلزله و ژئوتکنیک لرزه‎ای در تبریز در ایران به جمع ما بپیوندید و تجربیات و تحقیقات اخیر خود را ارائه دهید. اعتقاد ما بر این است که این کنفرانس فرصتی عالی برای تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات برای مهندسین سازه، زلزله و ژئوتکنیک، زمین‌شناسان و لرزه‌نگاران، مهندسین مشاور، پیمانکاران دولتی و خصوصی، مقامات شهری و ملی و همه کسانی که با کارهای مهندسی و تحقیقات مرتبط با مهندسی ژئوتکنیک و زلزله درگیر هستند، فراهم خواهد نمود. با توجه به اینکه شهر تبریز در مجاورت گسل فعال واقع شده است، مقالات ارائه شده در این کنفرانس در طراحی سازه‌های مستحکم و مقاوم‎سازی سازه‌های موجود در این شهر و سایر شهرها کمک زیادی خواهند کرد.

“شهر تبریز” در آذربایجان شرقی به لطف میراث فرهنگی چشمگیر، نقش تاریخی، صنایع دستی از جمله فرش، آب و هوای مطبوع و غذاهای خوشمزه یکی از مکان‌های جذاب و برجسته در خاورمیانه است.  با شرکت فعال شما در این همایش، این کنفرانس پیش رو نیز یک رویداد موفقیت‌آمیز خواهد بود که علاوه بر استفاده علمی و حرفه‌ای از مطالب همایش، در عین حال از زیبایی‌های طبیعی و فرهنگی شهر تبریز لذت خواهید برد. مشتاقانه منتظر دیدار شما در شهر تبریز در خرداد ۱۴۰۰ هستیم.